O nás

Naše společnost nabízí přepravní služby od roku 2008. Našemu Know-How předchází bohatá zkušenost v tomto oboru z předešlých let. Poskytujeme optimalizovaná řešení pro přepravu Vašeho zboží s maximální flexibilitou a spolehlivými přepravními časy.

Naší hlavní kompetencí je organizace silniční dopravy s chladicími vozidly pro přepravu čerstvého a mraženého zboží, vybavené i pro přepravu čerstvého masa ve visu a plachtovými návěsy po celé Evropě.

Našimi hodnotami jsou poctivost, spolehlivost a jednoduchost organizace. Bohaté zkušenosti nám umožňují pohotově reagovat na požadavky zákazníků.

 

Bezpečnost

Všechna naše vozidla jsou během přepravy monitorována GPS včetně online záznamů teplot přepravovaného zboží a sledování nákladního prostoru.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

look here carbellross.com. check my source bell and ross replica watches. More info about https://www.bankbellross.com/. here are the findings replica bell and ross watches. click for more info https://www.infobellross.com/. view it now bell and ross clone. With Cheap Price bell and ross copy. his comment is here https://www.mybellross.com. moved here stocksbellross.com. clone fake breitling. go to my blog https://www.americabreitling.com/. i was reading this replica breitling. content fake breitling. professional https://www.carbreitling.com/. 45% off replica bretling watches. this page brietling watch replica. site https://www.loanbreitling.com/. Click Here https://www.infobreitling.com. Under $69 www.freebreitling.com. go to the website replica watches.